Rozmiar czcionki:
A
A
A
Kontrast:
a
a
a
a

Daj drugą szansę swojemu biznesowi

Czy wiesz, że Steve Jobs twórca potęgi Apple, został zwolniony z firmy Apple Computers, którą założył i której potęgę później odbudował? A Henry Ford, zanim wprowadził na rynek słynnego Forda T. miał wcześniej kilka firm, które zbankrutowały? Jeśli Ty też już kiedyś prowadziłeś firmę i z różnych powodów Ci się nie powiodło, możesz spróbować jeszcze raz. Drugą szansę na sukces biznesowy dają Ci Fundusze Europejskie.

Możesz zgłosić się do jednego z czterech projektów, w którym otrzymasz bezpłatne kompleksowe szkolenia z finansów, prawa czy zarządzania firmą. W zestawie ze szkoleniami otrzymasz porady, jak wykorzystać Twoje dotychczasowe doświadczenie biznesowe w Twojej nowej firmie. Zdobędziesz wiedzę, w takich obszarach jak finanse, prawo, zarządzanie.  Brzmi jak idealny plan na rozwój firmy?

Jakie musisz spełnić warunki?

Możesz skorzystać z pomocy, jeśli:

- wznowiłeś swoją działalność i jesteś na rynku nie dłużej niż 6 m-cy, a jednocześnie Twoją poprzednią firmę zamknąłeś w ostatnich 24 miesiącach. Zarówno poprzednia, jak i obecna firma muszą/musiały być prowadzone w formie jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki prawa handlowego;

- dopiero przymierzasz się do ponownego otwarcia firmy, ale poprzednią zamknąłeś w ciągu ostatnich 24 miesięcy i prowadziłeś ją co najmniej 18 miesięcy.

Do szkoleń możesz też zgłosić swoich, już zatrudnionych, pracowników.

Gdzie się zgłosić się po wsparcie?

Obecnie przyjmują zgłoszenia :

Polbi sp. z o.o. - nabór w projekcie "Akademia Pozytywnej Zmiany" trwa do 30 czerwca 2021 r.

SEKA S.A. - nabór w projekcie "Nowy start-nowe perspektywy" trwa do 30 maja 2022 r.

Avsi Polska - nabór w projekcie "Ster na cel trwa do 30 listopada 2022 r.

EURO CAPITAL Doradztwo gospodarcze sp. z o.o. sp.k. - nabór w projekcie "Profesjonalny restart" trwa do 31 grudnia 2021 r.

Nie czekaj i zgłoś się już teraz! Jeden z znanych polskich biznesmenów powiedział kiedyś, że "Nic tak nie uczy biznesu, jak własne błędy". Bądź wytrwały w swojej przedsiębiorczości. To ważna cecha ludzi sukcesu.

Szkolenia finansowane są z programu Wiedza, Edukacja, Rozwój.


Chcesz sięgnąć po Fundusze Europejskie? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy konsultantów Punktów Informacyjnych! Po więcej informacji zajrzyj na stronę: 

www.pife.gov.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Funduszach Europejskich, wejdź:

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy